Zvezdniki podpirajo družine, ki pripadajo skupaj, na pohodih in v družabnih omrežjih

  Alicia Keys in America Ferrera

V soboto so se ljudje zbrali na več kot 700 pohodih po vsej državi v podporo gibanju Družine pripadajo skupaj. Med desettisoči obrazov v množici - več kot 50.000 je marširalo na Washington, D.C. , sami — so slavne osebnosti posodile svoj glas za namen. Tisti, ki se shodov niso mogli osebno udeležiti, so se pojavili na družbenih omrežjih, da bi jasno povedali, da Hollywood nasprotuje priseljenski politiki 'ničelne tolerance' Trumpove administracije.

Odkar je aprila uvedla ničelno toleranco, je uprava naletela na ostre kritike. Razmere so dosegle vročino, ko so se pojavili video in zvočni posnetki, na katerih je bilo v prostorih za pridržanje mogoče videti in slišati jok majhnih otrok migrantov, ločenih od staršev.



Čeprav je predsednik Donald Trump sprva trdil, da težave ni mogoče odpraviti z izvršilnim ukazom, je na koncu popustil in podpisal ukaz, ki naj bi ohranil družine skupaj. Vendar v odredbi ni bilo natančno določeno, kaj se bo zgodilo s tisoči otrok, ki so že ločeni od staršev. Obsodili so ga tudi kot strateško, saj bi ukaz omogočal, da bi bile cele družine zadržane za nedoločen čas.

Številni hollywoodski A-listers uporabljajo svojo zvezdno moč kot platformo za spremembo kot odgovor na politiko.

Wonder Woman 2 režiserka Patty Jenkins si je vzela odmor od snemanja in obžalovala pomanjkanje usklajenih prizadevanj za ponovno združitev ločenih otrok s starši.

Pretresljivo sporočilo je objavil tudi glavni igralec filma Gal Gadot.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli Gal Gadot (@gal_gadot)

Chrissy Teigen je na oder predstavila moža Johna Legenda, medtem ko je v naročju držala svojega novega otroka Milesa.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli chrissy teigen (@chrissyteigen)

Legend je imel vznemirljiv govor in zapel svojo močno (in primerno) novo pesem »Preach«.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli John Legend (@johnlegend)

Komika Amy Schumer se je udeležila pohoda zraven Škandal Kerry Washington, Oranžna je nova črna Alysia Reiner in Vrhunski kuhar je Padma Lakshmi.
https://www.instagram.com/p/BkqDFdMlJkZ/ Laura Dern se je udeležila pohoda s svojo družino (in svojo družino HBO), na dogodku pa je tudi spregovorila.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli Laura Dern (@lauradern)

America Ferrera je združila moči z Hamilton ustvarjalca Lin-Manuel Miranda in Alicia Keys. Med shodom je imela strasten govor, ki se je dotaknil tega, da je nova mama in njenih honduraških korenin.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli America Ferrera (@americaferrera)

Keysov govor se je osredotočil tudi na to, da je mati, pri čemer se je skliceval na njenega sina Egipta, ki ga je pripeljala s seboj.

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli Alicia Keys (@aliciakeys)

Miranda je zapela primerno (in srce parajočo) uspavanko, ki jo je napisal za starše ločenih otrok migrantov, »dokler jih ne bodo mogli spet zapeti svojim otrokom«.
https://www.instagram.com/p/BkqLd3FAj5P/?tagged=linmanuelmiranda Anne Hathaway je na svojem Instagramu objavila pasico 'Družine pripadajo skupaj' in dejala: 'Ne gre za politiko, gre za ljudi.'

Oglejte si to objavo na Instagramu

Objava, ki jo deli Anne Hathaway (@annehathaway)

Za več informacij o gibanju Družine pripadajo skupaj, obiščite stran MoveOn pobude .

Priporočena